Porovnejte ceny a ušetřete!

Boccia Titanium

Boccia Titanium 3276-12

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 590 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
helveti.cz
3 590 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Boccia Titanium 3276-12

Dámské hodinky Boccia Titanium 3276-12 s titanovým pouzdrem drží na ruce díky pásku rovněž z titanu. Hodinky jsou vhodné jak na běžné nošení, tak i jako skvělý doplněk do společnosti. Novinka pro rok 2018 hodinek Boccia Titanium jsou přesně tím, co na dámském zápěstí nesmí chybět. Hodinky, které se dají využít jak do společnosti, tak i na běžné nošení či do práce. Disponují vodotěsností do 30m, což vystačí na mytí rukou nebo déšť. Díky provedení z titanu jsou hodinky velice lehké a s váhou pouhých 40 g…

Produkt Boccia Titanium 3276-12 z kategorie hodinky si můžete zakoupit v internetovém obchodě helveti.cz za cenu 3 590 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Boccia Titanium 3276-12 od značky BOCCIA TITANIUM.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Boccia Titanium 3276-12 a také tipy, jak vybírat hodinky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Boccia Titanium 3276-12?

Aktuálně můžete produkt Boccia Titanium 3276-12 koupit již od 3 590 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Boccia Titanium 3276-12?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu helveti.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Boccia Titanium 3276-12 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.